• WYPRAWKA DLA DZIECI DO KL. „1” – na pierwszy semestr roku szkolnego 2021/2022

Przybory do pisania, rysowania, wycinania, malowania i innych zajęć :

• 2 bloki rysunkowe – białe A4,
            • 1 blok rysunkowy – kolorowy A4,
            • 2 bloki techniczne - białe A4,
            • 1 blok techniczny – kolorowy A4,
            • bibuła, 6 sztuk -  różne kolory,
            • farby plakatowe- 12 sztuk,  pędzle w trzech rozmiarach,  pojemnik na wodę,
            • kredki woskowe Bambino,
            • kredki –12 kolorów,
            • papier kolorowy –  do wycinanek ,wydzieranek,
            • papier ksero biały -1 ryza,
            • kleje w sztyfcie – 2 sztuki,
            • kleje w tubce – MAGIK- 2 sztuki,
            • piórnik wraz z wyposażeniem: nożyczki  zaokrąglone, gumka ,temperówka, pióro wieczne (od 2 semestru), zmazik , 2 miękkie trójkątne ołówki,
            • 2 teczki papierowe – format A4 zamykane na gumkę,
            • zeszyt 16 kartkowy w kratkę i w kolorową linię x 2 –podpisane,
            • patyczki do liczenia.

Dodatkowo:

• obuwie zmienne
            • żel antybakteryjny

GIMNASTYKA:

• strój gimnastyczny w podpisanym worku: ciemne, krótkie spodenki, biała koszulka z rękawkami, białe skarpetki, buty sportowe z antypoślizgową podeszwą.

STRÓJ GALOWY:

CHŁOPCY:  biała koszula, czarne lub granatowe spodnie,  ciemne skarpetki, obuwie okolicznościowe.

DZIEWCZYNKI: biała koszula, czarna lub granatowa spódniczka,  rajstopy białe lub ciemne, obuwie okolicznościowe.

RELIGIA:

Podręcznik do nauki religii (dotyczy uczniów zapisanych) zakupują rodzice: „Pan Bóg jest naszym ojcem” (dwie części) -  ks. dr Paweł Płaczek. Wydawnictwa Świętego Wojciecha.

• WYPRAWKA DLA DZIECI DO KL. „0” – na pierwszy semestr roku szkolnego 2021/2022

Przybory do pisania, rysowania, wycinania, malowania i innych zajęć :

• Ołówek, gumka, temperówka – w małym piórniku,
            • kredki świecowe – tylko BAMBINO,
            • kredki ołówkowe
            • kredki (pastele – 12 kolorów),
            • nożyczki – małe, z zaokrąglonym końcem ( są bezpieczne dla dziecka ),
            • flamastry(12 kolorów),
            • farby plakatowe- 12 kolorów,
            • pędzle - 2 sztuki (cienki i gruby ),
            • 2 papiery kolorowe ( nie samoprzylepne),
            • 2 kleje w sztyfcie,
            • 1 plastelina (6-12 kolorów),
            • 2 bloki rysunkowe i 2  techniczne- białe A4,
            • 2 bloki rysunkowe i 2 techniczne kolorowe  A4,
            • 1 blok rysunkowy biały i kolorowy duży,
            • 1  blok techniczny biały i kolorowy duży,

2 teczki  na gumkę ( na prace plastyczne i dodatkowe karty pracy ),

•  mała deseczka do lepienia plasteliną,
            • zeszyt 16 kartkowy w kratkę do korespondencji ( proszę , aby zeszyt był w okładce,                 podpisany, włożony do  plecaczka dziecka ;
            • ryza białego papieru ksero;
            • 2 arkusze szarego papieru

wszystkie przybory podpisane ( proszę podpisać nawet każdą kredkę )

Gimnastyka :

• Strój do gimnastyki – biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki, białe skarpetki – wszystko w podpisanym woreczku z materiału;

Strój galowy na uroczystości szkolne :

OBOWIĄZKOWO :

• biała bluzeczka, granatowa lub czarna spódniczka – dziewczynki,
            • biała koszula, czarne lub granatowe spodnie – chłopcy;

Przybory toaletowe:

• Mydło w płynie ( każde dziecko przynosi we wrześniu i  wg   potrzeby w roku szkolnym );
            • Ręczniki papierowe – 2 sztuki  na początku każdego  miesiąca;
            • Chusteczki higieniczne;
            • Chusteczki wilgotne.

Obuwie zmienne do codziennego chodzenia w szkole i nadające się na zajęcia ruchowe ( obuwie zmienne zostaje w szatni ).

KARTY PRACY:    PAKIET DLA DZIECKA:

PAKIET:    Supersmyki   Poziom B + ,

Wydawnictwo MAC  EDUKACJA   zawiera:

-  Karty pracy cz. 1–4

-  Wyprawka plastyczna
            -  Zeszyt Supersmyka
            -  Klocki NEMI

• :)

DRODZY UCZNIOWIE I ABSOLWENCI!

Serdeczne życzenia z okazji DNIA DZIECKA!

UŚMIECHU!

PRZYJAŹNI I DOBRA!

MARZEŃ I RADOSNYCH PRZYGÓD!

BEZTROSKIEGO DZIECIŃSTWA!

Dołącz do platformy GrupaWsparcia.pl i uzyskaj wsparcie w kryzysie.

Przechodzisz trudne chwile? Czujesz się samotny? Nie potrafisz sobie poradzić ze swoimi problemami i w dodatku nie masz z kim o tym porozmawiać?

Dołącz do społeczności portalu GrupaWsparcia.pl – platformy pomocy, która pozwala na w pełni anonimowe, bezpłatne oraz bezpieczne korzystanie ze wsparcia w kryzysie. GrupaWsparcia.pl to platforma pomocy online,stworzona z myślą o osobach, które poszukują wsparcia w kryzysowych sytuacjach życiowych, np. zmagających się z samotnością, problemami psychicznymi, uzależnieniem czy żałobą. Portal umożliwia dołączanie do już istniejących grup wsparcia, a także tworzenie nowych, skupiających ludzi połączonych wspólnym problemem i chęcią radzenia sobie z nim.

Na platformie można bezpłatnie i całkowicie anonimowo – bez konieczności przedstawiania się i pokazywania twarzy – podzielić się swoim problemem i otrzymać realną pomoc. Użytkownik dzieli się tylko tymi informacjami, które uzna za stosowne. Po zalogowaniu się może porozmawiać z osobami, które mają podobne doświadczenia i także chciałyby przezwyciężyć swoje słabości.

Na portalu GrupaWsparcia.pl można uzyskać także wsparcie psychologa i prawnika. Platforma działa zarówno w wersji na komputer, jak i w formie aplikacji mobilnej. Dla nowych użytkowników przygotowaliśmy również samouczek, z którego warto skorzystać, aby poznać najważniejsze możliwości portalu.

Aby dołączyć do społeczności platformy GrupaWsparcia.pl, wystarczy wejść na stronę www.grupawsparcia.pl i zarejestrować się za pomocą adresu e-mail. Adres nie będzie widoczny dla innych użytkowników. W tej chwili z portalu korzysta już ponad 10 tysięcy osób, które z powodzeniem uzyskują pomoc i wsparcie oraz udzielają go innym. Nie zwlekaj! Zarejestruj się na GrupaWsparcia.pl i daj sobie pomóc!

Zespół Fundacji ADRA Polska