• Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca przemieszczanie się na

rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce wśród uczniów szkół podstawowych oraz
      • Samorząd Województwa Dolnośląskiego w latach 2023-2025 prowadzi program pn. Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń psychicznych, w tym depresji oraz zapobiegania samobójstwom dla dzieci i młodzieży na terenie województwa dolnośląskiego. Realizatorem programu jest firma Cogito Sebastian Łaźniak.
            • Integracja
            • Otwartość
            • Współpraca
            • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 WE WROCŁAWIU

• Jesteśmy niewielką szkołą zlokalizowaną na peryferiach Wrocławia. Naszym atutem są mało liczne klasy integracyjne, ciepła, rodzinna atmosfera.

Najważniejsze dla nas jest to, aby wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele czuli się u nas dobrze. W ten sposób chcemy realizować najważniejsze cele edukacyjne. I chyba nieźle nam to wychodzi, skoro zapraszają nas do Stanów Zjednoczonych (finał Odysei Umysłu) czy chwalą za sukcesy w pracy indywidualnej z dziećmi.

Prowadzimy klasy integracyjne. Jesteśmy szkołą dla wszystkich- oferujemy bogaty wachlarz zajęć pozalekcyjnych- koła przedmiotowe, teatralne, turystyczne, plastyczne, muzyczne, sportowe, socjoterapeutyczne zajęcia Odysei Umysłu.

Przyjdź do nas na ulicę Kowalską 105 we Wrocławiu.

Czekamy na Ciebie!

• Lista galerii